Obchodný poradca pre región Orava

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Tvrdošín
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za predaj vo svojom regióne (plnenie stanovených plánov)
• každodenné realizovanie osobných stretnutí so zákazníkmi v regióne jemu zverenom s cieľom rozvoja vzťahov so zákazníkmi
• aktívne vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov
• práca na zákazníckej databáze, jej kontinuálne aktualizovanie, dopĺňanie, rozširovanie a čistenie tak, aby spĺňala požiadavky na jej kvalitu v súlade s firemnou definíciou
• aktívna prezentácia produktov podľa požiadaviek zákazníka v kancelárii či na stavbe; predvádzanie produktov na dennej báze
• príprava na stretnutia, stanovovanie si cieľov stretnutí
• vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv
• riadenie platobnej morálky zverených zákazníkov
• výmena získaných informácií o projektoch s kolegami z ostatných regiónov
• práca s interným softvérom, v ktorom si analyzuje svoj región, plánuje svoje aktivity so zákazníkmi, eviduje predvádzanie produktov, realizuje marketingové aktivity s navrhnutou skupinou zákazníkov, zapisuje výsledky zo stretnutí

Ďalšie činnosti:
• je zodpovedný za plnenie interných smerníc
• dodržiavanie pravidiel a smerníc BOZP a PO
• v rámci svojej práce riadi motorové vozidlo, ktoré má k dispozícii aj na súkromné účely
• vedenie evidencie motorových vozidiel na dennej báze

Služobný automobil
Firemný telefón
Príspevok na PC, tlačiareň, kancelárske potreby, internet
Firemné školenie
Penzijné pripoistenie
Stravné lístky
Sick days
atď.

Informácie o výberovom konaní

2. kolá
poslať životopis + motivačný list
do predmetu e-mailu napíšte prosím názov regiónu, v ktorom sa uchádzate o prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• SŠ vzdelanie technického smeru výhodou
• Anglický jazyk na pokročilej úrovni výhodou
• Nutná predchádzajúca obchodná prax (výhodou v stavebnom odvetví)
• Výrazná, dynamická, presvedčivá a samostatná osobnosť
• Schopnosť plánovania, orientácia na výsledok, silný ťah na bránku
• Prezentačné schopnosti
• Znalosť PC
• Záujem učiť sa nové veci

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Kováčová
Tel.: +421 903 430 059
E-mail: poslať životopis
ID: 2763050  Dátum zverejnenia: 12.10.2016