Obchodný poradca pre značkovú predajňu Hilti v Bratislave

Hilti Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie profesionálnych služieb pre zákazníkov Hilti predajne
• každodenné realizovanie stretnutí so zákazníkmi na predajni s cieľom predaja produktov Hilti
• vyhľadávanie nových zákazníkov
• pracovná doba pondelok až piatok

Hilti Vám ponúka:
• zaujímavú a perspektívnu prácu
• výhodné pracovné a platové podmienky
• stabilitu úspešnej spoločnosti
• sociálnu istotu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• SŠ/VŠ najlepšie technického smeru
• silné predajné schopnosti, prax v predaji veľkou výhodou
• dynamickú, tvorivú a samostatnú osobnosť
• jazykové znalosti (AJ výhodou)
• tímový hráč s výrazným „ťahom na bránku“
• chuť na sebe pracovať za účelom rozvoja na pozíciu obchodníka v teréne
• práca obchodníka v značkovej predajni Hilti min. 1 až 2 roky

Spoločnosť Hilti je popredným svetovým výrobcom produktov určených predovšetkým profesionálnym zákazníkom v stavebnom priemysle. Navrhujeme samostatne stojace nosné konštrukcie pre technológie a zaoberáme sa aj komplexným návrhom kotvenia pre profesie ako kúrenie, chladenie, vzduchotechnika. Hilti Slovakia spol. s r.o. sa v prieskumoch zamestnaneckej spokojnosti v kategórii malé a stredné podniky dlhodobo umiestňuje na najvyšších priečkach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Pragerova
Tel.: +421 903249018
E-mail: poslať životopis
ID: 1401040  Dátum zverejnenia: 29.9.2016