Country Manager SK - agro

HILL International s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsícRoční bonus na bázi procent ze zisku

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás v této roli očekává

  • Samostatné řízení obchodního týmu na Slovensku
  • Další rozvoj pobočky - reálný růst obratu
  • Aktivní obchodní návštěvy u zákazníků (cca 2-3 dny v týdnu)
  • Vedení týmu 4 kolegů
  • Zodpovědnost za finanční výsledky pobočky
  • Spolupráce s kolegy z centrály (marketing/ zavádění nových produktů)

Co u Vás oceníme

  • Praxe v oblasti prodeje v sektoru zemědělství nutností! (ochrana rostlin/osiva/hnojiva)
  • Zkušenost s vedením malého obchodního týmu
  • Vysokoškolské vzdělání zemědělského směru/ anebo ekonomického s praxí v zemědělství
  • Aktivní znalost Aj
  • Zkušenost s řízením rozpočtu/ projekty
  • Proaktivitu, pozitivní přístup

Co nabízíme

  • Práce v dynamické prosperující společnosti zaměřující se na biologické řešení v zemědělství
  • Přátelský tým kolegů, středně velká společnost s týmovou a pozitivní atmosférou
  • Prostor pro vlastní řízení pobočky na Slovensku
  • Motivující finanční ohodnocení (Bonusy navázány na zisk pobočky)
  • Služební automobil i pro soukromé účely

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samostatná práce v rámci úspěšné středně velké společnosti

Služební automobil i pro soukromé účely

Vlastní rozvržení práce

5 týdnů placené dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zemědělství

Naším klientem je společnost, která vyrábí a distribuuje vlastní prostředky v oblasti biologické ochrany rostlin a distribuuje prostředky dalších renomovaných výrobců. Společnost poskytuje odborné poradenství pěstitelům révy, polních plodin, zelinářům apod. V současné době společnost působí v rámci ČR, Slovenska, Polska, Maďarska a Vietnamu. Vlastní výrobky společnosti jsou distribuovány prostředníky mnoha zemí střední a západní Evropy.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

zemědělský či ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

vedení obchodního týmu

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

proaktivita, samostatnost, chuť budovat obchodní pobočku a přinášet výsledky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Markéta Žamberská
Tel.: +420733664861
E-mail: poslat životopis
ID: 4813210  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc