HR Generalist/ HR Manager

HILL International s.r.o.

Místo práce
Bratislava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete působit samostatně ve svěřeném regionu a budete součástí mezinárodního HR týmu, tato pozice je samostatná s přímým reportingem do zahraničí. Vaší náplní práce bude nábor nižších a středních manažerských pozic, podpora agentury při náboru zaměstnanců na prodejny, vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, HR reporting, spolupráce s externím zpracovatelem mezd a HR administrativy a další různorodé činnosti. Součástí práce je také návštěva lokálních prodejen, školení jejich vedoucích a ad hoc cesty do zahraničí.

Jak můžete uspět?

Máte alespoň 3 roky zkušeností na obdobné generalistické/ HRBP pozici z retailové společnosti? Hovoříte plynně slovensky a anglicky/ německy a chcete se dále realizovat v úspěšné mezinárodní firmě? Hledáme dynamickou, komunikativní a otevřenou osobnost s dobrými prezentačními a organizačními schopnostmi, která uvítá návštěvy poboček po SR cca 50 % času.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v dynamickém prostředí známé značky, možnost seberealizace a dalšího profesního vzdělávání, výborné finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem, využití cizích jazyků a další zaměstnanecké benefity včetně vozu pro soukromé využití. Nástup možný dohodou, nebo po standardní výpovědní lhůtě.

Informace o náboru

Všichni kandidáti obdrží informaci o dalším postupu.

Vaše materiály budeme považovat za důvěrné.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Významná a oblíbená mezinárodní značka ze segmentu retailu

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2661655  Dátum zverejnenia: 25.7.2016