Finanční ředitel SK a CEO CZ

HILL International s.r.o.

Místo práce
Bratislavský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete mít zodpovědnost za kompletní řízení ostravské pobočky v roli generálního ředitele a za finanční řízení slovenské pobočky v roli finančního ředitele. Budete zodpovědný za celkové výsledky české pobočky a reportovat budete nadřízenému v Rakousku.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi samostatnou a odpovědnou pozici v relativně mladé společnosti (založena v roce 2000), která dynamicky roste.

Vhodní kandidáti mají bydliště v Ostravě, Brně, Břeclavi, Bratislavě či jejich okolí, jsou ochotní cestovat a zároveň mohou pracovat z domova.

Informace o náboru

Naším klientem je mezinárodní soukromá železniční společnost, která se specializuje na nákladní dopravu a logistiku. Společnost má zastoupení v 10 zemích střední a východní Evropy, v České republice má kancelář v Ostravě, na Slovensku v Bratislavě, celkový počet zaměstnanců je zhruba 50.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

ekonomika, finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodní kandidáti splňují tato kritéria:
• vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, případně technické vzdělání
• minimálně 5 let zkušeností v oblasti dopravy a logistiky
• minimálně 3 roky zkušenost s řízením týmu
• dobrá znalost angličtiny, základy němčiny jsou vítané
• znalost účetnictví a daňových předpisů
• proaktivní a profesionální přístup se schopností motivovat sám sebe
• zaměření na dosahování cílů, samostatnost a vlastní iniciativa
• skvělé komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2529851  Dátum zverejnenia: 22.4.2016