Key account manager

HILL International s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní pracovní náplní na této pozici bude:
• vyhledávání nových obchodních příležitostí, zjišťování a předvídání potřeb klientů s cílem nabídnout optimální řešení
• intenzivní, každodenní spolupráce s klienty, rozvoj a udržování dlouhodobých vztahů
• příprava nabídek a vyjednávání smluvních podmínek
• reporting a běžná administrativa spojená s obchodní činností
• účast na veletrzích a dalších akcích pro klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi samostatnou a odpovědnou pozici v inovativní a stabilní společnosti, která svým firemním klientům dodává špičkové produkty a služby.

Informace o náboru

Na této pozici budete mít zodpovědnost za rozvoj obchodních vztahů a získávání nových firemních klientů v regionu Bratislava a okolí. Slovenský tým má zhruba 12 zaměstnanců a úzce spolupracuje s kolegy ve střední Evropě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším klientem je společnost SHARP, přední světový inovativní developer a výrobce LCD a solární technologie, elektrotechnických komponentů v oblastech optoelektroniky, infračervené elektroniky a flash pamětí. Nyní hledá vhodného kandidáta/kandidátku pro svou divizi zaměřenou na multifunkční tiskárny, tisková řešení a velkoplošné monitory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodní kandidáti splňují tato kritéria:
• minimálně 3 roky zkušeností na obchodní pozici v oblasti technických produktů a řešení
• zkušenost s péčí o významné klienty a s prodejem v oblasti B2B
• proaktivní a profesionální přístup se schopností motivovat sám sebe
• zaměření na dosahování cílů, samostatnost a vlastní iniciativa
• skvělé komunikační a prezentační dovednosti a schopnost budovat vztahy
• slovenština na úrovni rodilého mluvčího, znalost angličtiny výhodou
• středoškolské vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2510446  Dátum zverejnenia: 19.8.2016