Technický Sales Representative - Junior/ Senior

HILL International s.r.o.

Slovensko, Bratislava, Okres Martin, Okres Nitra, Okres Topoľčany, Košice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- možnost proniknout do technické oblasti nákladní přepravy - nabídka řešení technického rázu pro zákazníky z různých segmentů
- rozvoj obchodních aktivit v rámci SR pro nákladní dopravu
- podpora stávajících klientů a akvizice nových potenciálních klientů
- odpovědnost za zvyšování objemu prodeje a ziskovost prodeje
- realizace prodejní strategie
- jedná se o samostatnou práci s plnou podporou back office + ad hoc kancelář Topolčany (práce ale velmi spojená s cestování po Slovensku + home office)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- různorodá práce ve společnosti silně orientované na inovaci a budoucnost
- možnost se naučit aspekty výroby a prodeje technických automotive řešení na míru
- vysoká míra samostatnosti a časové flexibility
- stabilní dlouhodobá spolupráce
- motivační platové podmínky
- plná podpora back office
- služební automobil, mobil, notebook

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Naším partnerem je jeden z největších evropských dodavatelů kompletního sortimentu nákladních vozidel. Jedná se o společnost, která je zastoupena ve 20 zemích, převážně ve střední, jihovýchodní a východní Evropě. Zde vyvíjí, vyrábí a servisuje prémiová vozidla pro přepravní řešení šitá na míru. Ve svém oboru společnost patří mezi nejvýznamnější dodavatele v Evropě, kde má svá obchodní zastoupení.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Automotive, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Profil ideálního kandidáta:

- dynamická, samostatná osobnost s profesionálním pro-zákaznickým přístupem a tahem na branku
- praxe v prodeji min. 2 roky a touha dále se rozvíjet a růst
- VŠ vzdělání ideálně technického směru (strojírenství) nebo ekonomického směru
- slovenština (rodný jazyk), komunikativní angličtina (němčina výhodou)
- řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Hledáme motivované kandidáty/kandidátky, kteří mají drive, zálibu v technice a baví je navazovat a udržovat výborné vztahy s klienty.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2442119  Dátum zverejnenia: 3.5.2016