Vedoucí oddělení Process Engineering - ČR Plzeňský kraj - relokační balíček

HILL International s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Manažerské a odborné vedení týmu procesních specialistů
Zodpovědnost za kalkulaci cen za technické návrhy, projektový management, nákup a dokumentaci průmyslových projektů
Celková zodpovědnost za realizaci projektů se zaměřením na kvalitu, náklady a termíny
Používání SAP pro celkové sledování projektu, zásobování a nákladů
Projektové řízení vybraných projektů od předání projektu z prodejního oddělení po konečné převzetí zákazníkem
Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti v ČR i Německu
Plánování kapacit a aktivit projektového týmu
Zodpovědnost za sledování odchylek mezi plánovanými a skutečnými parametry projektu, např. potřebné zdroje, časový harmonogram a návrhy náprav
Odborné vedení členů týmu
Tvorba obecného rozpočtu oddělení
Reporting vedení společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Výborné mzdové ohodnocení
Zaměstnání v zavedené a úspěšné společnosti
Vedení týmu technických specialistů
Aktuální odborná školení a jiné vzdělávací aktivity
Prostor pro seberealizaci a další profesní růst
Příspěvek na relokaci nebo denní dojíždění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Naším partnerem je mezinárodní společnost zabývající se výrobou nádrží pro průmyslové aplikace, nerezových potrubí a výrobou dalších technologicky náročných řešení. Veškeré související práce jako inženýring, konstrukce, montáž, svařování, moření a pasivace nerezové oceli jsou lokalizovány v rámci výroby v Plzeňském kraji. Společnost je certifikována podle norem ISO 9001a ISO 14001 a v současnosti hledáme vhodného kandidáta/ kandidátku na nově otevřenou pozici

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Chemie, strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

VŠ vzdělání technického zaměření - chemie, elektrotechnika, strojírenství
Zkušenosti s realizací mezinárodních projektů, přednostně v procesních oborech
Zkušenost s vedením skupiny zaměstnanců
Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, další znalost německého jazyka je vítána
Znalost technických požadavků a norem v procesních oborech (směrnice EU o strojích, směrnice ATEX, směrnice o tlakových nádobách, ASME, API, atd.)
Obecná technická znalost technologií dávkování, měření a řízení
Zkušenosti s konstrukcí potrubí a nádrží
Přístup orientovaný na zákazníka, vynikající schopnosti komunikace s interními a externími zákazníky, komunikační dovednosti flexibilita a odolnost vůči stresu
Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), výhodou uživatelská znalost SAP / R3
Řidičské oprávnění skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2342862  Dátum zverejnenia: 26.11.2015