Sales manager CZ + SK

HILL International s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na pozici Sales Managera budete zodpovědný za zjišťování potřeb zákazníků a navrhování technicky a ekonomicky optimálních řešení pro klienty v celé České a Slovenské republice. Jedná se o dlouhodobou spolupráci s klienty s důrazem na poradenskou činnost. Budete součástí širokého evropského týmu obchodních manažerů, produktových manažerů a technických odborníků.

Důležitou součástí pracovní náplně jsou tyto činnosti a zodpovědnosti:
• Dosahování obchodních cílů, aktivní prodej na základě identifikace potřeb zákazníků
• Zvyšování zákaznické spokojenosti prostřednictvím nabídky technicky a ekonomicky nejvhodnějších řešení z celého portfolia produktů společnosti Valmet
• Řízení obchodní projektů, vyjednávání s klienty, realizace technických auditů, realizace řešení a příprava nabídek
• Spolupráce s dalšími členy týmu a technickými experty
• Analýza trhu, sledování trendů a konkurence
• Reporting nadřízenému obchodnímu řediteli do Německa

Vhodní kandidáti splňují následující kritéria:
• Minimálně 3 – 4 roky obchodní zkušenost v oblasti dřevozpracujícího a papírenského průmyslu
• Zkušenost s prodejem služeb a s poradenským stylem prodeje
• Technická znalost produktů a znalost trhu
• Komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti
• Schopnost pracovat v týmech a výborně spolupracovat s dalšími kolegy
• Organizační dovednosti a schopnost plánovat
• Výborná znalost češtiny nebo slovenštiny a angličtiny
• Počítačové dovednosti:
• MS Office, MS Project, Lotus Notes, BAAN
• Řidičský průkaz B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme velmi samostatnou a odpovědnou pozici ve společnosti, která klade důraz na moderní technologie, nabízí špičkové produkty a má výbornou reputaci na trhu.

Praktické aspekty:
• práce z domova, lokalita CZ nebo SK
• firemní auto
• výborné finanční ohodnocení
• časté cestování v rámci Evropy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Klientem je přední světový výrobce a dodavatel technologií a systémů pro dřevozpracující a papírenský průmysl, původně finská společnost Valmet s 12000 zaměstnanci po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Papírenský a dřevozpracující průmysl, strojírenství, automatizační systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2319173  Dátum zverejnenia: 6.11.2015