Regionální technický obchodník ČR + CEE - kancelář okres Ústí n. Labem

HILL International s.r.o.

Místo práce
Ústí n. Labem, ČR, Ústecký kraj, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovídá za organizaci a efektivní vedení zakázek od klientů a koordinuje jejich plnění v rámci oddělení konstrukce a výroby
Spolupracuje s ostatními odděleními ve společnosti v ČR a s centrálou v Německu
Zajišťuje péči o klienty na trhu v ČR, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Švýcarsku, Německu, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku
Aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti, vyjednává obchodní podmínky s potencionálními zákazníky
Provádí konzultační činnost i po odborné stránce

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Výborné maximální mzdové podmínky dle zkušenosti plus bonusy z prodeje
Profesionální zázemí a spolupráci se zkušeným týmem
Perspektivní a dlouhodobou práci
Neustálé obohacování odborných znalostí - technická školení v ČR i zahraničí
Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Dovolená 5. týdnů