Sales Manager CZ/SK

HILL International s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
16.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem na této samostatné pozici bude analýza trhu, nalezení potenciálních zákazníků a obchodních příležitostí, jejich akvizice a rozvoj spolupráce. Budete zodpovědný za rozvoj obchodu firmy v obou zemích. Perspektivními klienty jsou firmy a veřejná správa. Vaším úkolem bude rovněž monitoring konkurence a reporting mateřské firmě v zahraničí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám jedinečnou možnost rozjezdu firmy v České a Slovenské republice skýtající řadu příležitostí pro další rozvoj a růst. Součástí naší nabídky je zázemí úspěšné nadnárodní společnosti, pracovní nástoje (auto, notebook, mobilní telefon), zaškolení v zahraničí, fixní měsíční plat + bonusy dle Vašich výsledků.

Informace o náboru

Zašlete svůj profesní životopis v anglickém jazyce konzultantce Olině Soukupové. Vaše materiály budeme považovat za důvěrné!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Naším klientem je významná mezinárodní společnost plánující vstup na český a slovenský trh s papírovými produkty pro firemní klientelu (produkty na míru společností).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

papírové produkty

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme zkušeného obchodníka/obchodnici ze segmentu B2B, který bude schopný založit a rozvinout obchody klienta v CZ/SK. Očekáváme kandidáty s univerzitním vzděláním, prokazatelnými prodejními výsledky, aktivní znalostí angličtiny.

Vhodný kandidát by měl mít excelentní komunikační dovednosti, silné vyjednávací a prodejní schopnosti, velice dobré analytické myšlení a schopnost si samostatně plánovat a řídit své aktivity vedoucí k úspěchu. Očekáváme motivované kandidáty toužící po úspěchu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně poradenská společnost zaměřená na vrcholový management. V CZ a SK působíme od roku 1993.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1899991  Dátum zverejnenia: 15.10.2014