Montér vstavaných skríň

HILKOVIČ, s.r.o.

Miesto práce
Včelárska 1, Prievidza, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivačná forma ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montér montuje spolu so svojím kolegom vstavané skrine a šatníky priamo u zákazníka v rámci Slovenska. Na montáže sa vychádza každý deň z Prievidze.

Ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej a prosperujúcej firme so skvelým kolektívom, kde sú šikovní a produktívni ľudia cenení. Sociálny program a teambuildingové aktivity, vzdelávanie a profesionálny rast sú samozrejmosťou.

Ak spĺňate požadované predpoklady a máte záujem o prácu montéra,
posielajte životopisy na: [email protected].

Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Nábytkárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zručnosť. Práca s elektrickým hoblíkom a elektrickým náradím. Prax vo vedení dodávkového vozidla. Ochota učiť sa nové pracovné postupy. Zodpovednosť a komunikatívnosť.

Spoločnosť Hilkovič, s.r.o. sa špecializuje na predaj, výrobu a montáž vstavaného nábytku. Naše výrobky dodávame zákazníkom už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sme si získali renomé najvýznamnejšieho a najväčšieho producenta šatníkov a skríň na Slovensku. Práve teraz hľadáme medzi nás nového kolegu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 230982  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačná forma ohodnotenia