Návrhár/predajca

HILKOVIČ, s.r.o.

Miesto práce
OC Europa Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
28.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
plat je priamo úmerný výkonu a produkcii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrhár pracuje samostatne v značkovom štúdiu vstavaných skríň a šatníkov Hilkovič, kde navrhuje a doporučuje riešenia šatníkových a skriňových zostáv a taktiež robí kalkulácie a vizualizácie pre zákazníkov.

Spoločnosť Hilkovič, s.r.o. ponúka príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete využiť kreativitu, motivujúci systém ohodnotenia, školenia a rôznorodé firemné podujatia.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte mailom na:
[email protected].

Vzhľadom na časovú náročnosť budú kontaktovaní iba vybratí uchádzači.

Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Požadujeme ochotu učiť sa, zodpovednosť, kreativitu, priestorové videnie a technické myslenie.

Spoločnosť Hilkovič, s.r.o. sa špecializuje na predaj, výrobu a montáž vstavaného nábytku. Naše výrobky dodávame zákazníkom už viac ako 20 rokov a za toto obdobie sme si získali renomé najvýznamnejšieho a najväčšieho producenta šatníkov a skríň na Slovensku. Práve teraz hľadáme medzi nás nového kolegu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1279790  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat je priamo úmerný výkonu a produkcii