Technik/Nastavovač vstrekovacích lisov

Hi-Technology Mouldings Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova 1704, Barca
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 500 EUR/mesiac- dohodnutá mzda bude závisieť od znalostí a praxe ucházača + finančný bonus (zahŕňa osobné hodnotenie a dochádzku) - 100,- Eur/mesiac + kafetéria - 100,- Eur/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie výrobného procesu na vstrekovacích lisoch
- prevádzková preventívna údržba vstrekovacích lisov, lisovacích foriem a príslušenstva
- výmena foriem na strojoch

- finančný bonus (zahŕňa osobné hodnotenie a dochádzku) - 100,- Eur/mesiac
- kafetéria - 100,- Eur/rok
- príspevok na stravu zo sociálneho fondu - 0,50 Eur/stravná jednotka
- nová, moderná výrobná hala
- 12 hod. zmeny od pondelka do piatka, víkendy a štátne sviatky sa momentálne nerobia (cyklus zmeny: denná, nočná, voľno, denná, nočná, voľno)
- príplatok za prácu v noci
- po odpracovaní 3 rokov príspevok na DDS (3. pilier)

Pracovná pozícia je určená len pre uchádzačov so skúsenosťami a praxou v odbore.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Od uchádzačov očakávame zodpovednú a samostatnú prácu vo výrobnom kolektíve, ktorej výsledkom je kvalitne a efektívne vyrobený plastový výlisok.
Prax v nastavovaní lisov značiek Arburg, Demag a KraussMaffei je výhodou.

Hi-Technology Group je svetový výrobca vstrekovaných plastových výliskov.
Hi-Technology Moldings Slovakia sro, člen Hi-Technology Group Ltd., vznikla v marci 2007 ako jediné zahraničné zastúpenie britskej spoločnosti Hi-Technology Group Ltd. V súčasnosti dynamicky rozvíja svoju výrobnú činnosť a zamestnáva 140 zamestnancov, hlavne vo výrobnej činnosti zameranej na lisovanie a montáž plastových komponentov, určených pre rôzne priemyselné odvetvia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1019924  Dátum zverejnenia: 18.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac