Servisný technik - práca spojená s cestovaním

HF Slovakia, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou, motivujúce ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštalácia a servisné práce strojov v HF NaJUS (práce prevádzané v HF NaJUS alebo u konečného zákazníka
  • školenia a zaúčanie pracovníka na servisné práce v zahraničí v sesterských spoločnostiach spol. HF NaJUS
  • zhotovovanie dielov , podskupín a montážnych celkov podľa technickej dokumentácie
  • demontáž dielov, podskupín a montážnych celkov podľa technickej dokumentácie

Základnou náplňou práce servisného technika je servis strojov, ktoré naša spoločnosť vyrába, u konečného zákazníka, prípadne ich montáž či demontáž. Prijatý zamestnanec bude plne zaučený na výkon funkcie a bude vysielaný na servisné práce do zahraničia podľa potreby konečného zákazníka.

Plne hradené diéty na služobných cestách, doplatky do mzdy na čas strávený na služobnej ceste, plné zaučenie na prácu servisného technika, 13-ty plat, bohatý sociálny program v rovnakom rozmedzí ako ich spoločnosť ponúka zamestnancom v centrále HF NaJUS (posilovňa, wellness, klzisko, plaváreň, športové dni)

Zamestnanec by mal byť plne flexibilný a v prípade potreby ochotný cestovať hlavne do krajín Európskej Únie (najmä Anglicko, Nemecko, Francúzsko, Česká republika).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Flexibilita, schopnosť prispôsobiť sa rôznym požiadavkám a potrebám zákazníka, komunikatívnosť, efektívne rozhodovanie a organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, schopnosť osvojovať si nové postupy,

HF Slovakia a.s. so sídlom v Dubnici nad Váhom / Slovensko pôsobí v oblasti strojárstva od roku 1937. Do decembra 2022 bolo obchodné meno spoločnosti HF NaJUS a.s.

Táto progresívna strojárska spoločnosť s dlhou tradíciou si zakladá na prvotriednej kvalite, špecializácii a profesionalite vo všetkých oblastiach svojej pôsobnosti.

Od roku 2012 spoločnosť HF Slovakia patrí do celosvetovej skupiny HF Mixing Group - popredného dodávateľa v gumárenstve, založené nemeckou spoločností Harburg Freudenberg Maschinenbau GmbH. Súčasťou skupiny sú (okrem iných) spoločnosti Pomini Rubber and Plastics (Italy), Farrel Corporation (USA), Farrel Limited (GB), HF Rubber Machinery (USA) a Mesabi Control Engineering (USA).

Základným cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, zaručiť prácu zamestnancov a vytvoriť partnerstvo s dodávateľmi.

Hlavnými výrobkami spoločnosti je strojárska výroba - jednoúčelové stroje, stroje s automatizáciou, prípravky, ťažké zvarence a obrobky, montáže, inštalácie, servis a opravy u zákazníka.

Veľký dôraz sa kladie na kvalitu výroby, čoho dôkazom sú získané certifikáty.

HF Slovakia je certifikovaná podľa STN EN ISO 9001: 2015 – Systém manažmentu kvality a STN EN ISO 3834-2: 2006 - Požiadavky na kvalitu pri tavnom zváraní kovových materiálov.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421905973798
E-mail: poslať životopis
ID: 3147150  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, motivujúce ohodnotenie