Manažér Logistiky vo výrobnej spoločnosti

HF NaJUS, a.s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom, Ilava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie logistických procesov
- aktívne sledovanie a optimalizácia vstupnej a výstupnej logistiky
- koordinácia a plánovanie dopravy
- vedenie inventúr
- vedenie logistických projektov
- dohľad, nastavenie a optimalizácia logistických procesov
- zabezpečenie plnenia stanovených cieľov a kvalitatívnych ukazovateľov a pravidelné raporty sledovaných ukazovateľov
- zodpovednosť za dodržiavania normy 5S a za kvalitu odvedenej práce podriadených, usmerňovanie podriadených k pozitívnym výkonom

- ponúkame dlhodobú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou osobného a kariérneho rastu
- stabilné zázemie v perspektívnej spoločnosti
- zaujímavé a príjemné prostredie
- Adekvátne finančné ohodnotenie
- 13-ty plat
- atraktívne finančné ohodnotenie, príspevok na stravovanie;
- jazykové kurzy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom v slovenskom a cudzom jazyku na kvasnicova@hfnajus.sk. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich dané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívny prístup k práci
- výborné organizačné a obchodné zručnosti, komunikatívnosť, dravosť
- projektové riadenie, dodržiavanie termínov
- analytické a komplexné myslenie
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- prax v oblasti logistiky vo výrobnej spoločnosti, preferovaná je strojárska oblasť
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- schopnosť efektívne riadiť zamestnancov

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu a v súčasnosti patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku, a to hlavne v oblasti gumárenského, sklárskeho a kovov spracujúceho priemyslu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom
ID: 2076112   Dátum zverejnenia: 6.6.2016