Pracovník kooperácie

HF NaJUS, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom, Ilava
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie externých kooperácií v absentujúcich technológiách, ktoré musí byť v súlade s cenou a prevedená v požadovanom čase
- kooperácii predchádza zabezpečenie 3 cenových ponúk
- vedenie evidencie cenových ponúk
- po vykonaní zodpovedá za odsúhlasenie faktúry
- v prípade kapacitného preťaženia zabezpečuje kooperačne túto výrobu tým istým spôsobom ako technologickú kooperáciu a korekciami programov
- preprava materiálu a výrobkov
- riadenie, denné ošetrenie a bežné opravy nákladného vozidla
- vedie evidenciu a vyúčtovanie spojených nákladov s prepravou.

Ponúkame prácu v modernej a dynamicky rastúcej firme, najmodernejšie vybavenie pracoviska, najlepšie platové podmienky, 13-ty plat, zahraničné pobyty, športové a Team Buildingové podujatia a iné firemné benefity nad rámec Zákonníka práce

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis v materinskom jazyku poštou alebo emailom na kvasnicova@hfnajus.sk. Kontaktovať budeme iba vhodných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- schopnosť zvládať stresové a záťažové situácie
- organizačné schopnosti, flexibilita, komunikatívnosť
- presnosť, dôslednosť, iniciatíva
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- aktívny prístup k práci
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- podmienka: platný preukaz na VZV.

Spoločnosť HF NaJUS, a. s. so sídlom v Dubnici nad Váhom má v oblasti strojárskej výroby dlhodobú históriu, čo svedčí o stabilite, odbornosti a profesionalite vo všetkých oblastiach jej pôsobenia. Najmä vďaka neustálym investíciám, výskumu a vývoju si spoločnosť neustále zvyšuje rastúcu reputáciu.

V roku 2012 sa novým majiteľom spoločnosti stala nemecká firma Harburg Freundenberg Maschinenbau GmbH. Od tohto momentu sa spoločnosť HF NaJUS, a. s. stala súčasťou celosvetovej skupiny HF Mixing Group, do ktorej patria spoločnosti so zastúpením po celom svete. V súčasnosti patrí spoločnosť HF NaJUS a.s. k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim strojárenským spoločnostiam na Slovensku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HF NaJUS, a.s.
Lieskovec 847/124
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: 0905 972 419
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1445742   Dátum zverejnenia: 10.8.2017