Strategický Nákupca strojárskeho materiálu

HF Slovakia, a. s.

Lieskovec 847/124, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Operatívne plánovanie a zabezpečovanie nákupu kľúčového materiálu
  • Výberové konania na dodávateľov a vyhodnocovanie cenových ponúk
  • Aktívne vyhľadávanie nových dodávateľov, komunikácia a budovanie vzťahov s dodávateľmi
  • Sledovanie dodržiavania termínov a zmluvných podmienok zo strany dodávateľov
  • Hľadanie príležitostí na znižovanie cien nákupných komodít
  • Definovanie nákupných stratégií
  • Evidencia a archivácia dokumentácie obchodného prípadu
  • Jednanie o cenách a podmienkach spolupráce, sledovanie vývoja cien na trhu
  • Riešenie reklamácií
  • Vedenie prezentácii a obchodných rokovaní
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti , aktívne podieľanie sa na riadení projektov

  • individuálny adaptačný a stabilizačný proces pre nových zamestnancov
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • vzdelávanie, odborný a kariérny rast
  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • 13. plat
  • príjemné a dynamické pracovné prostredie
  • zaujímavý sociálny program
  • firemné spoločenské a športové podujatia
  • stravovanie priamo vo firme s vlastnou kuchyňou

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám štruktúrovaný životopis poštou alebo emailom v slovenskom a cudzom jazyku na [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov spĺňajúcich dané kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • aktívny prístup k práci
  • výborné organizačné a obchodné zručnosti, komunikatívnosť, dravosť
  • projektové riadenie, dodržiavanie termínov
  • analytické a komplexné myslenie
  • zodpovednosť, spoľahlivosť
  • prax v oblasti nákupu, preferovaná je strojárska oblasť
  • schopnosť samostatne riešiť problémy
  • pracovná flexibilita

HF Slovakia a.s. so sídlom v Dubnici nad Váhom / Slovensko pôsobí v oblasti strojárstva od roku 1937. Do decembra 2022 bolo obchodné meno spoločnosti HF NaJUS a.s.

Táto progresívna strojárska spoločnosť s dlhou tradíciou si zakladá na prvotriednej kvalite, špecializácii a profesionalite vo všetkých oblastiach svojej pôsobnosti.

Od roku 2012 spoločnosť HF Slovakia patrí do celosvetovej skupiny HF Mixing Group - popredného dodávateľa v gumárenstve, založené nemeckou spoločností Harburg Freudenberg Maschinenbau GmbH. Súčasťou skupiny sú (okrem iných) spoločnosti Pomini Rubber and Plastics (Italy), Farrel Corporation (USA), Farrel Limited (GB), HF Rubber Machinery (USA) a Mesabi Control Engineering (USA).

Základným cieľom spoločnosti je dosiahnuť spokojnosť zákazníkov, zaručiť prácu zamestnancov a vytvoriť partnerstvo s dodávateľmi.

Hlavnými výrobkami spoločnosti je strojárska výroba - jednoúčelové stroje, stroje s automatizáciou, prípravky, ťažké zvarence a obrobky, montáže, inštalácie, servis a opravy u zákazníka.

Veľký dôraz sa kladie na kvalitu výroby, čoho dôkazom sú získané certifikáty.

HF Slovakia je certifikovaná podľa STN EN ISO 9001: 2015 – Systém manažmentu kvality a STN EN ISO 3834-2: 2006 - Požiadavky na kvalitu pri tavnom zváraní kovových materiálov.

www.hf-group.com
www.hf-mixinggroup.com
www.hf-tiretechgroup.com

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 1322531  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačný