Projektant elektro NN

Hexotech s.r.o.

Miesto práce
Podhájska 37, 946 03 Kolárovo, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektant sa zaoberá tvorbou projektov od ich návrhu až po expedovanie zákazky. Príprava, spracovanie, dokumentovanie, koordinácia a kontrola projektov zameraných na oblasť elektro-energetiky a elektrotechniky. Projektant sa zúčastňuje celého životného cyklu zákazky, od ponukovej činnosti a kalkulácií, cez projektovú prípravu a samotné projektovanie až po autorský dozor v mieste inštalácie. Predpokladá sa intenzívna komunikácia s investorom a zástupcami ostatných profesií.
• komunikácia so zákazníkmi a obchodnými partnermi
• zameranie na mieste budúcej stavby
• príprava a vypracovanie všetkých stupňov projektovej dokumentácie v oblasti elektro NN
• projektovanie v programe AutoCad
• výpomoc pri výkone inžinierskej činnosti
• vstupná a výstupná kontrola projektovej dokumentácie
• špecifikácia prístrojov a zariadení v rámci projektu
• tvorba sprievodnej dokumentácie k jednotlivým zariadeniam
• spoluúčasť pri oživovaní a odovzdávaní projektu
• cenotvorba, rozpočty

Ponúkame dlhodobú prácu v projektovej kancelárii
• Príjemné pracovné prostredie a kolektív
• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok zamestnávateľa na stravovanie
• Služobný telefón, notebook
• Motivujúce bonusové ohodnotenie v závislosti od úspešnosti ukončenia projektu
• Možnosť nástupu ihneď.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite prosím stručný štrukturovaný životopis, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu:
[email protected]
Odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania. Za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
• Dôslednosť, starostlivosť, lojalita
• Schopnosť samostatne riešiť problémy
• Dobré komunikačné schopnosti, profesionálne vystupovanie
• Tímová práca
• Prax v projekcii vítaná
Technické myslenie
• Celkový prehľad v oblasti elektrotechniky
• Znalosť niektorého z CAD systémov, preferujeme AutoCAD
• Pozícia je vhodná pre absolventa strednej alebo vysokej školy elektrotechnickej so zameraním na silnoprúd s veľkým potenciálom a ambíciou ďalšieho vzdelávania
• Znalosť prípravy rozpočtov a kalkulácií – výhodou
• Prax v oblasti - výhodou

Poslaním spoločnosti Hexotech s.r.o. je zaistenie podpory energetických stavieb podľa požiadaviek zákazníkov a to od spracovania technického riešenia, cez projektovú dokumentáciu, výrobu a dodávku, až po realizáciu zákazky na mieste, s ohľadom na špecifiká miestneho trhu, uvedenia do prevádzky a zaškolenia obsluhy, vrátane následnej údržby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2539835  Dátum zverejnenia: 29.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou