Servisní technik souřadnicových měřicích strojů / SK

Hexagon Metrology s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zaškolení v mateřském závodě v oblastech servisu souřadnicových měřicích strojů – zejména jejich řídicích systémů, mechanické konstrukce a fundovaným zaškolením v oblasti metrologie, Vás čekají následující činnosti:

Náplň práce:

  • Uvádění strojů do provozu / instalace
  • Kalibrace souřadnicových měřicích strojů
  • Servis měřicích strojů
  • Technická podpora

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání ukončené maturitou v oboru elektromechaniky, elektroniky, techniky, strojírenství
  • Zkušenosti v oblasti servisu, metrologie
  • Základní znalost operačních systémů Windows
  • Ochota pracovat s lidmi, komunikativnost, samostatnost, flexibilita, ochota cestovat
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Trvalé zaměstnání v přátelském prostředí
  • Standardy mezinárodní společnosti
  • Motivace k dalšímu osobnímu růstu
  • Možnost využití anglického jazyka
  • Práci ve firmě, která je špičkou v oboru v celosvětovém měřítku
  • Zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na prokázaných pracovních schopnostech
  • Celá řada dalších benefitů (mobilní telefon, notebook, služební automobil)

Pokud Vás náš inzerát zaujal a chcete pracovat v naší firmě, pošlete nám strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce a motivační dopis v jazyce anglickém.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 2198034  Dátum zverejnenia: 27.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.