Specialista pro bankovní aplikace

Hewlett Packard Enterprise Slovakia s. r. o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj bankovních aplikací a jejich podpora

Hledáme specialistu pro vývoj sw aplikací, odpovědného za vývoj a podporu nových programů pro jendu z největších finančních institucí v České republice. Budete vyvíjet nové moduly, programy pro řízení a monitoring bankovních systémů. Budete vytvářet dokumentaci a provádět první funkční testy těchto programů.

If you are interested in this position, please check the link www.hpetym.cz, where you can find more information about the team!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hewlett Packard Enterprise nabízí:
Dobrý plat a zaměstnanecké výhody
Výborný stabilní tým s kamarádskou atmosférou
Vinikající příležitost k osobnímu růstu
Vysoká firemní kultura
25 dní dovolené
Možnosti „Home office“ a „sick day“
A mnohem víc!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Technologické požadavky:
• Dobrá znalost UNIX OS (AIX/UNIX/LINUX) a dobrá znalost počítačových technologií pro velké podniky a instituce.
• Programování scriptů pro operační systém AIX/UNIX.
• Obecné programovací dovednosti.
• Znalost XML.
• Znalost programování v jazyku C a M je vítána.
• Znalost databází (Oracle, MUMPS) je vítána.
• MS Office dovednosti a zkušenosti.
• Technologická erudovanost v koplexních IT systémech a technologiích (víceprocesorové servery, datová rozhraní, sdílené databáze atp.)
• Znalost bankovního prostředí a produktů je vítána.
Ostatní dovednosti:
• Komunikační dovednosti
• Být týmový hráč
• Komunikovat v čestine nebo slovenštine; komunikovat v angličtine

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve společnosti HP žijeme pro nové objevy. „Invence“ je více než jen slovo – definuje nás. Vše, co děláme, děláme proto, abychom učinili technologie praktičtějšími, použitelnějšími a hodnotnějšími pro naše zákazníky. Chcete se k nám přidat?

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2930005  Dátum zverejnenia: 16.3.2017