Specialista pro bankovni aplikace v Praze

Hewlett Packard Enterprise Slovakia s. r. o.

Místo práce
Galvaniho 7, P.O.Box 43, 820 02 Bratislava 22, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.01.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj bankovních aplikací a jejich podpora

Hledáme specialistu pro vývoj sw aplikací, odpovědného za vývoj a podporu nových programů pro jendu z největších finančních institucí v České republice. Budete vyvíjet nové moduly, programy pro řízení a monitoring bankovních systémů. Budete vytvářet dokumentaci a provádět první funkční testy těchto programů.

Technologické požadavky:
•Dobrá znalost UNIX OS (AIX/UNIX/LINUX) a dobrá znalost počítačových technologií pro velké podniky a instituce.
•Programování scriptů pro operační systém AIX/UNIX.
•Obecné programovací dovednosti.
•Znalost XML.
•Znalost programování v jazyku C a M je vítána.
•Znalost databází (Oracle, MUMPS) je vítána.
•MS Office dovednosti a zkušenosti.
•Technologická erudovanost v koplexních IT systémech a technologiích (víceprocesorové servery, datová rozhraní, sdílené databáze atp.)
•Znalost bankovního prostředí a produktů je vítána.

Ostatní dovednosti:
•Komunikační dovednosti
•Být týmový hráč
•Komunikovat v čestine nebo slovenštine; komunikovat v angličtine

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hewlett Packard Enterprise nabízí:

Dobrý plat a zaměstnanecké výhody
Výborný stabilní tým s kamarádskou atmosférou
Vinikající příležitost k osobnímu růstu
Vysoká firemní kultura
25 dní dovolené
Možnosti „Home office“ a „sick day“
A mnohem víc!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ve společnosti HP žijeme pro nové objevy. „Invence“ je více než jen slovo – definuje nás. Vše, co děláme, děláme proto, abychom učinili technologie praktičtějšími, použitelnějšími a hodnotnějšími pro naše zákazníky. Chcete se k nám přidat?

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců