Riaditeľ (pedagóg) súkromnej materskej škôlky

Heureka Slovakia o.z.

Miesto práce
Sekier Sídlisko, Okružná, Zvolen-Môťová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
4.9.2023
942,5 EUR/mesiacPlatové podmienky sú určené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v nadväznosti na zákon č. 138/2019 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Funkčný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie škôl a školských zariadení.
Plnej miere zodpovedný za chod materskej školy a samostatne riadi personál zariadenia.
Zodpovedá za vysokú kvalitu výchovno-vzdelávacieho procesu a efektívne riadenie prevádzky
Plnohodnotne viesť chod materskej školy vrátane aktívneho učenia

Možnosť tvorby odmeňovacieho systému.

Informácie o výberovom konaní

1. kolo - životopis a motivačný list
2. kolo - pohovor
3. kolo - konzultácia s profi HR špecialistom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogické

Vodičský preukaz

B

Stupeň a odbor vzdelania podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky č. 1/2020 Z.z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
Spĺňanie podmienok pre činnosť vedúceho pedagogického zamestnanca podľa zákona č. 138/2019 Z.z. v znení neskorších predpisov.
Bezúhonnosť.
Zdravotná spôsobilosť.
Pedagogická činnosť minimálne 5 rokov.
Ovládanie štátneho jazyka.
Znalosť právnych predpisov súvisiacich s výkonom činnosti zariadenia s právnou subjektivitou a z oblasti školstva.
Riadiaca prax minimálne 3 roky.
Komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, organizačné schopnosti, samostatnosť, dôslednosť, pracovitosť a lojalita.
Znalosť práce s PC (MS Word, MS Excel).

SMS Heuréka - systém škôl a školských zariadení zameraných najmä na prácu s deťmi a mládežou do 25 rokov združujúca SZUŠ, SCVČ a SMŠ.
www.heurekaslovakia.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3091643  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 942,5 EUR/mesiac