Manažér v školstve

Heureka Slovakia o.z.

Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Zvolen
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
od 600 brutto základ + odmenovaci systém po skusobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreatívna práca zameraná na zvyšovanie kvality procesov v školstve najmä v SZUŠ. V business jazyku asistent riaditeľa. Nutnosť zvládnuť pedagogický a personálno-mzdový SW minimálne na úrovni - užívateľ. Kvalifikácia v umeleckých odboroch vítaná. Schopnosť samostatného a inovatívneho myslenia - projektový manažér. Schopnosť školiť a hospitovať najmä pedagogický pesonál. Spolutvorca a správca systému riadenia kvality v školstve.

Odmeňovací systém zameraný na kvantitatívne a kvalitatívne ukazovatele. Variabilný prístup k pracovnej dobe. Nekupujeme si hodiny práce ale prácu / schopnosti plniť úlohy. 8 hodín na zmluve je len právo zamestnávateľa žiadať výkon práce a nie povinnosť 8 hodín "sedieť na stoličke". SIM aj na súkromné účely, PC a MTZ / priestory zamestnávateľa po dohode aj na osobné vyžitie dohode

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.7.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment v školstve, umelecké zameranie

Administratívne a ekonomické znalosti

Personalistika - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Human - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy
Adobe Photoshop - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, dochvilnosť-precíznosť, teamovost, ochota pracovať keď treba a nie len od do, komunikatívnosť a lojalita, zvládanie stresu, šoférovanie je hobby

Volnocasove aktivity rodinného centra pre deti a mládež a súkromných centier voľného času, súkromné základné umelecké školy a súkromná materská škola

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Hlbiny č.2
960 01 Zvolen

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis