TV redaktor, moderátor

HEURÉKA EVOLUTION, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hlavné správy hľadajú TV redaktora a moderátora pre Bratislavu

​Požiadavky na zamestnanca:

​Vysoká škola (nemusí byť žurnalistika) alebo prax v médiách.

​Nevyhnutné je mať prehľad v slovenskej politike, zaujímať sa o politiku a politické dianie

​Pred osobným pohovorom budeme vyžadovať vytvorenie skúšobného videa podľa zadania

Ponúkaná mzda je 1600,- eur v hrubom na TPP alebo 1900,- eur na živnosť

​Náplň práce:

​Moderovanie rozhovorov a natáčanie reportáži + následné spracovanie videa do výstupného formátu

​Budete komunikovať s politikmi a tlačovými hovorcami.
​Zúčastňovať sa na tlačových konferenciách a robiť rozhovory
​Písať články a točiť reportáže

​Začiatočníkov potrebné zručnosti radi naučíme

​Ide o veľmi zaujímavú prácu, s veľkým dopadom na spoločnosť, pre najvplyvnejšie nezávislé médium na Slovensku

​Kontakt:
​Svoje životopisy posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Heuréka Evolution - spoločnosť prevádzkuje internetové noviny Hlavné správy
ID: 4754872  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac