Skladník

HET SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
01.05.2024
1 000 EUR/mesiac1000 EUR je základná brutto mzda, ktorá bude po skúšobnej dobe zvýšená o odmeny na základe výkonu. Viac na výberovom konaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do distribučného skladu v Galante s jednozmennou prevádzkou od 6:30 do 15:30 (bližšie info na pohovore) a len počas pracovných dní hľadáme skladníka (práca je vhodnejšia pre mužov) s ochotou a chuťou pracovať. Vašou úlohou bude:
1. Preberanie tovaru, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru - práca s PDA
2. Ukladanie, kontrola a skladovanie tovaru
3. Príprava expedície zásielok podľa dodávkových rozpisov a zodpovednosť za ich úplnosť
4. Obsluha zverených zariadení
5. Miešanie, tónovanie, tlač etikiet
6. Udržiavanie poriadku v sklade
7. Vykonávanie rozvozu tovaru firemným vozidlom
8. ďalšie činnosti podľa zadania nadriadeného

Ponuka je platná do jej zmazania.

Na osobný pohovor budú pozvaní len vyhovujúci kandidát. Všetkým ostatným ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou, nie však podmienkou.

- zodpovednosť
- nekonfliktnosť
- samostatnosť
- prax v odbore výhodou, vrátane obsluhy VZV
- technická a manuálna zručnosť
- schopnosť tímovej práce
- práca je vhodná skôr pre mužov (fyzická práca)

Obchodné zastúpenie významného českého výrobcu interiérových a exteriérových farieb HET na Slovensku a Maďarsku

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Kováčová
Tel.: +421948720946
E-mail: poslať životopis
ID: 4746589  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac