Projektový manažér s nemeckým jazykom a skúsenosťami v stavebníctve

HESTA, spol. s r.o.

Miesto práce
Jilemnického 8770/3d, Prešov
Termín nástupu
Dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiac* základná mzda 1500€ * variabilná zložka až do výšky 2% z predajnej ceny projektu podľa výkonu a plnenia ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a spoľahlivého projektového manažéra, ktorého hlavnou náplňou bude:
• Celková organizácia, plánovanie a koordinácia stavebných prác a zákaziek - priradených projektov, predmetom ktorých je realizácia výplní stavebných otvorov.
• Príprava a aktualizácia projektového plánu
• Spolupráca pri tvorbe konštrukčného návrhu, cenovej kalkulácie projektu, technické posúdenie projektu.

• Spolupráca pri tvorbe obchodných a zmluvných podmienok projektu.

• Zameranie a spracovanie technickej dokumentácie realizovaného projektu.

• Riadenie a koordinácia projektu, termínov montáže, preberacieho konania až po prípadné reklamácie.
• Kontrola priebehu prác, harmonogramov, nákladov a rozpočtu projektu, odsúhlasovanie súpisov prác.
• Vedenie potrebnej stavebnej dokumentácie.
• Spolupráca a jednanie s ďalšími subjektmi (investori, prevádzkovatelia sietí, príslušné orgány).
• Sledovanie a prezentovanie ukazovateľov pre projekt.
• Práca vyžaduje občasné cestovanie.

- práca v stabilnej firme
- stravné vo výške 5,85 € / diéty
- Cafetéria
- príspevok do III. piliera
- pružná pracovná doba
- narodeninový darček

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.
Do životopisu uviesť dátum narodenia.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

- riadiace schopnosti
- samostatnosť
- kooperácia (spolupráca)
- uspokojovanie zákazníckych potrieb
- riešenie problémov
- plánovanie a organizovanie
- aktívny prístup
- odolnosť voči stresu
- efektívna komunikácia
- rýchla adaptácia
- znalosť konštrukčných programov výhodou

Slovenská firma zabezpečujúca obchod a výrobu plastových a hliníkových okien a dverí s 30-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Vojteková
Tel.: +421917055945
E-mail: poslať životopis
ID: 4821471  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac