Logo HESCON s. r. o.

Staň sa projektantom pozemných stavieb pre zaujímavé projekty.

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.6.2024
1 400 - 2 500 EUR/mesiac+pohyblivá zložka v podobe osobného hodnotenia +20% ku fixu; +variabilná zložka za projekty; +13. a 14. plat +rôzne benefity, napr. za inovácie, odborné články, ... Finálna mzda bude závisieť od predošlých skúseností kandidátky/kandidáta. (autorizácia, vedenie projektov, vedenie tímu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme parťáka na správnom mieste s vedomosťami a skúsenosťami odborníka. Okrem toho v našom tíme radi uvidíme človeka s praxou a odhodlaním hľadať efektívne riešenia pre každý problém.  Vytvárame priestor pre zodpovednú a samostatnú prácu na výnimočných projektov s využitím moderných technológií.

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, tak neváhaj poslať svoj životopis.

Pracovná náplň:

  • Komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií v súlade s kvalitatívnymi štandardmi firmy a normových požiadaviek STN.
  • Projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov.
  • Tendrovanie, koordinácia a kontrola činností stavebných profesií ( VZT, TZB,ELI, MaR atď.).
  • Kontrola realizácie na stavbách.
  • Komunikácia s klientami.
  • Koordinácia a komunikácia s kolegami v tíme.
  • Aktívne zapájanie sa do existujúcich úloh a projektov, prinášanie vlastných nápadov v rámci rozvoja spoločnosti.

  • Podieľanie sa na najzaujímavejších projektoch v ktorých môžeš zanechať svoj rukopis a byť na ne patrične hrdý.
  • Možnosť kariérneho rastu, vedenia vlastného projektu a tímu.
  • Účasť na vzdelávacích/ odborných konferenciách a seminároch.
  • Úhrada členského poplatku pre členov SKSI.
  • Flexibilná pracovná doba z officu aj homeofficu. Podľa potreby.
  • Systém odmeňovania a firemné benefity o ktorých Ti radi povieme viac.
  • Priestor na rozvoj v tom čo chceš robiť. Dáme ti na to čas aj peniaze.
  • Teambuildingy a firemné akcie.
  • Dávka ovocia na týždeň a šálka dobrej kávy každý deň.

Budeme radi ak nám spoločne so životopisom zašlete aj motivačný list v ktorom uvediete prečo Vás ponuka práce v HESCONe zaujala.
Výberové konanie prebieha v dvoch kolách.
Každú žiadosť si podrobne prejdeme a tých, ktorí budú spĺňať naše požiadavky pozveme na pracovný pohovor.
Je však jasné, že každý z vás dostane na svoju žiadosť spätnú väzbu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby - APS, PS

Ostatné znalosti

Allplan - Mierne pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
Informačné modelovanie budov (BIM) - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

  • Dôslednosť a cit pre detail pri práci.
  • Tímový hráč, ktorí dokáže viesť ľudí.
  • Človek s otvorenou mysľou a pozitívnym prístupom k práci, ľudom a rozvoju seba i firmy.
  • Riadiace a organizačné schopnosti.
  • Progresívne zmýšľanie.
  • Záujem o projekciu v BIM.

Sme projekčno statická kancelária pôsobiaca na trhu od roku 2008. Sídlime v Trenčíne a máme pobočku v Košiciach. V HESCONe sme premenili víziu autorizovaného stavebného inžiniera Erika Hrnčiara rodinnej projekcie na domov pre nápady a inovácie. Vášeň pre pozemné staviteľstvo a statiku nás viedla k tomu, aby sme sa začali zdokonaľovať v oblasti komplexných projekčných služieb a optimalizácie statiky stavieb. Radi pracujeme smart a efektívne aj vďaka profesionálnym 3D softwarom.
V našom portfóliu nájdete rezidenčné komplexy, obchodné centrá, priemyselné budovy i budovy pre šport a vzdelávanie. Medzi našich klientov patria: developeri, investori, generálny dodávatelia, architekti, domáci a zahraniční výrobcovia oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.
Zmyslom našej práce je projektovanie bezpečných budov, ktoré spájajú ľudí, vytvárajú partnerstvá a priateľstvá na dlhé roky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4799807  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac