Projektant pozemných stavieb-HIP

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci, základ + pohyblivá zložka, osobné ohodnotenie, 13+14 plat, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte organizačné zručnosti a baví Vás koordinovať tím?
Máte skúsenosti s projektovaním pozemných stavieb a táto práca Vás napĺňa?
Je pre Vás zaujímavé navrhovať celkovú koncepciu stavby, kde môžete využiť svoju kreativitu?
Radi zanechávate svoj „rukopis“ na projektoch?
Radi komunikujete so zákazníkmi s cieľom naprojektovať budovu tak, aby bol zákazník spokojný a vrátil sa k Vám?

Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali áno, radi sa s Vami stretneme a bližšie Vám predstavíme našu spoločnosť , pracovné prostredie a kolektív s tímovým duchom do ktorého určite patríte aj Vy.

- koordinácia a riadenie komplexných projektov
- BIM projektovanie
- samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva
- vypracovanie projektovej dokumentácie a štúdií stavebnej časti
- vizualizácie
- grafické a kresličské práce
- autorský dozor projektanta na zákazkách
- koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami
- kreslenie výkresov tvaru a výstuže železobetónových konštrukcií
- vypracovanie dielenskej dokumentácie oceľových konštrukcií

- profesijný rast pod skúseným tímom
- práca v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť
- stabilné pracovné podmienky
- práca s najmodernejšími softvérami vrátane BIM projektovanie
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie

Prosíme o zaslanie žiadosti a CV v slovenskom jazyku e-mailom na kontaktnú adresu.
Na dokumentoch uvádzajte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť HESCON s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Allplan - expert
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax min. 3 roky v oblasti požadovanej pozície
- skúsenosť pri projektovaní priemyselných stavieb
- znalosť programu Allplan Nemetschek BIM
- tvorivosť, samostatnosť, flexibilita

Architektonicko-inžinierska kancelária HESCON založená autorizovaným stavebným inžinierom Erikom Hrnčiarom sa s podporou odborného tímu špecializuje
na komplexné služby, optimalizáciu a statiku stavieb.

Pri projektovaní naši inžinieri využívajú najmodernejší software pre projektovanie v BIM (Nemetschek Allplan, Autocad Advance Steel, TEKLA Structures, Scia Engineer, GEO, RIB a iné).

Spolupracujeme s viacerými autorizovanými architektmi a stavebnými inžiniermi, ako aj stavebnými spoločnosťami a výrobcami oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Nám sv. Anny 7269/20C
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Hrnčiar
Tel.: +421 911 509 411
E-mail: poslať životopis
ID: 1060370   Dátum zverejnenia: 29.12.2016