Projektant pozemných stavieb

HESCON s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúci, základ + pohyblivá zložka, osobné ohodnotenie, 13+14 plat, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte organizačné zručnosti a baví Vás koordinovať tím?
Máte skúsenosti s projektovaním pozemných stavieb a táto práca Vás napĺňa?
Je pre Vás zaujímavé navrhovať celkovú koncepciu stavby, kde môžete využiť svoju kreativitu?
Radi zanechávate svoj „rukopis“ na projektoch?
Radi komunikujete so zákazníkmi s cieľom naprojektovať budovu tak, aby bol zákazník spokojný a vrátil sa k Vám?

Ak ste na predchádzajúce otázky odpovedali áno, radi sa s Vami stretneme a bližšie Vám predstavíme našu spoločnosť , pracovné prostredie a kolektív s tímovým duchom do ktorého určite patríte aj Vy.

- koordinácia a riadenie komplexných projektov
- BIM projektovanie
- samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva
- vypracovanie projektovej dokumentácie a štúdií stavebnej časti
- vizualizácie
- grafické a kresličské práce
- autorský dozor projektanta na zákazkách
- koordinácia projektov so subdodávateľmi a profesiami
- kreslenie výkresov tvaru a výstuže železobetónových konštrukcií
- vypracovanie dielenskej dokumentácie oceľových konštrukcií

- profesijný rast pod skúseným tímom
- práca v mladom dynamickom kolektíve na zaujímavých projektoch doma i v zahraničí
- osobitné odmeny za mimoriadne výsledky a prínos pre spoločnosť
- stabilné pracovné podmienky
- práca s najmodernejšími softvérami vrátane BIM projektovanie
- pravidelné športové a kultúrne firemné akcie

Prosíme o zaslanie žiadosti a CV v slovenskom jazyku e-mailom na kontaktnú adresu.
Na dokumentoch uvádzajte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť HESCON s.r.o. spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. Zákon o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na dobu neurčitú.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Allplan - expert
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky v oblasti požadovanej pozície
- skúsenosť pri projektovaní priemyselných stavieb
- znalosť programu Allplan Nemetschek BIM
- tvorivosť, samostatnosť, flexibilita

Architektonicko-inžinierska kancelária HESCON založená autorizovaným stavebným inžinierom Erikom Hrnčiarom sa s podporou odborného tímu špecializuje
na komplexné služby, optimalizáciu a statiku stavieb.

Pri projektovaní naši inžinieri využívajú najmodernejší software pre projektovanie v BIM (Nemetschek Allplan, Autocad Advance Steel, TEKLA Structures, Scia Engineer, GEO, RIB a iné).

Spolupracujeme s viacerými autorizovanými architektmi a stavebnými inžiniermi, ako aj stavebnými spoločnosťami a výrobcami oceľových a prefabrikovaných konštrukcií.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Nám sv. Anny 7269/20C
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Hrnčiar
Tel.: +421 911 509 411
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1060370   Dátum zverejnenia: 24.11.2016