Predajca Developerských projektov

HERRYS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- exkluzívny predaj novostavieb v rámci developerských rezidenčných projektov
- komunikácia s klientmi
- prezentácia portfólia - nehnuteľností v rámci projektu
- prezentácia zmluvnej dokumentácie, štandardného vyhotovenia bytov
- prezentácia finančných podmienok pri kúpe nehnuteľnosti
- zabezpečenie podpisovania zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s projektovým manažérom
- reprezentatívne vystupovanie

- auto, notebook, mobilný telefón
- prepracovaný systém vzdelávania
- pokročilé vzdelávanie v oblasti obchodu a obchodnej argumentácie
- administratívne, technické a legislatívne zastrešenie
- osobnostný a kariérny rozvoj
- teambuildingové aktivity
- príjemný kolektív

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj stručný štrukturovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: info@herrys.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v obchode s nehnuteľnosťami nie je podmienkou

aktívny, pozitívny prístup k práci, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, profesionálne komunikačné a organizačné schopnosti

Veľkosť nikdy nebola naším cieľom
No od začiatku vieme, že chceme byť najlepší. Prinášať úspech nielen našim klientom, ale aj ľuďom, ktorí s nami pracujú. Dôkazom, že naše úsilie nebolo márne sú i získané ocenenia: V rokoch 2012-2015 bola naša spoločnosť vyhlásená za najlepšiu realitnú kanceláriu na Slovensku s ocenením CIJ Best Local Real Estate Agency. A naša povestná tímová spolupráca nám v roku 2016 priniesla ocenenie CIJ za najlepší obchodný tím, Best Local Power Team of the Year.
Spoločnosť HERRYS zároveň patrí medzi jednu z prvých plne licencovaných realitných kancelárií Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Žilinská 7-9
811 01 Bratislava
ID: 1229902   Dátum zverejnenia: 13.2.2017