Predajca Developerských projektov

HERRYS s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
motivačný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- exkluzívny predaj novostavieb v rámci developerských rezidenčných projektov
- komunikácia s klientmi
- prezentácia portfólia - nehnuteľností v rámci projektu
- prezentácia zmluvnej dokumentácie, štandardného vyhotovenia bytov
- prezentácia finančných podmienok pri kúpe nehnuteľnosti
- zabezpečenie podpisovania zmluvnej dokumentácie
- komunikácia s projektovým manažérom
- reprezentatívne vystupovanie

- auto, notebook, mobilný telefón
- prepracovaný systém vzdelávania
- pokročilé vzdelávanie v oblasti obchodu a obchodnej argumentácie
- administratívne, technické a legislatívne zastrešenie
- osobnostný a kariérny rozvoj
- teambuildingové aktivity
- príjemný kolektív

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj stručný štrukturovaný životopis v SJ spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: info@herrys.sk. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za porozumenie vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Prax v obchode s nehnuteľnosťami nie je podmienkou

aktívny, pozitívny prístup k práci, príjemné a reprezentatívne vystupovanie, profesionálne komunikačné a organizačné schopnosti

HERRYS je overená značka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja rezidenčných nehnuteľností so špecializáciou na novostavby. V roku 2015 sme zrealizovali viac ako 450 predajov v rámci oddelenia novostavieb. Medzi naše najúspešnejšie projekty patria NOBELOVA 1-3, NOVÝ RUŽINOV, HAJPARK, JANTÁR JAROVCE 2, APOLLIS, Záhorské Sady. Úspešne sme vypredali PAPAVER, Modrá Guľa Suché Mýto, JANTAR JAROVCE 1 a VINOHRADIS. Náš tím tvoria mladí, veselí a pracovití ľudia. V rokoch 2012, 2013, 2014 a 2015 bola kancelária HERRYS vyhlásená za najlepšiu realitnú kanceláriu na Slovensku s ocenením Best Local Real Estate Agency.

A o čom sme presvedčení?
Nie je umenie začať predávať projekt, umenie je projekt 100% -ne vypredať.
A preto často od developerov počúvame, že vychovávame tých najlepších realitných obchodníkov na tomto trhu.
Ak si veríš, si pracovitý, morálny, zásadový so zmyslom pre detail a cítiš sa na túto pozíciu, pošli nám svoje CV.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Žilinská 7-9
811 05 Bratislava
ID: 1229902   Dátum zverejnenia: 21.11.2016