Voľné pozície priamo v Námestove - zvárač (operátor zváracieho robota)

HERN s.r.o.

Miesto práce
Kliňanská 564, okres Námestovo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ozvite sa a príďte si Vaše budúce pracovisko pozrieť priamo do firmy. Vašu pracovnú náplň Vám vysvetlí Váš budúci nadriadený, reálne spoznáte pracovné prostredie a na Vaše otázky Vám hneď odpovieme!
Zváračom bez papierov umožníme urobiť si zvárací kurz priamo vo firme počas pracovnej doby a ktorý navyše preplatíme.

- príspevok na dopravu
- práca v stabilnej spoločnosti
- pracovný odev, obuv, ochranné pomôcky
- závodné stravovanie za výnimočnú cenu
- pravidelné prehodnocovanie mzdových taríf
- ročný bonus za dochádzku
- mzda vyplatená najneskôr do 10. dňa v mesiaci a v 100% výške
- sociálny program - osobné účty sociálneho fondu
- firemné akcie, zľavnené lístky do Aquaparkov
- preventívne prehliadky nad rámec zákona a program starostlivosti o zdravie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

HERN s.r.o. je pro-exportne zameranou spoločnosťou, ktorej zákazníkmi sú nadnárodné firmy a svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia: John Deere, Caterpillar, Bobcat, Jungheinrich, Mitsubishi, Kuhn.
Ako najväčší zamestnávateľ so slovenským kapitálom v Oravskom regióne sa zameriava na výrobu detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny a poľnohospodársku techniku, ale aj manipulačnú techniku, ďalšie stroje a zariadenia.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3127829  Dátum zverejnenia: 30.10.2017