Key account manager

HERN s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín, Námestovo, Tvrdošín
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie vzťahov s prideleným portfóliom zákazníkov s cieľom ich dlhodobého rozvoja
• Koordinácia procesu spracovania cenových ponúk a nábehu nových výrob
• Spolupráca na tvorbe a implementácii marketingových programov
• Vykonávanie zberu a analýzy informácií o zákazníkoch a o konkurencii
• Spolupráca na koncepcii cenotvorby a príprave obchodných stratégií a plánov
• Organizácia a riadenie rokovaní s obchodnými partnermi
• Vypracovávanie podkladov pre uzatváranie obchodných zmlúv
• Koordinácia procesu zmenového konania a vysporiadania zásob
• Nahrávanie a aktualizácia odberateľských objednávok na vzorky, pilotné série a prípravky
• Vymáhanie pohľadávok za prípravky po lehote splatnosti

• Pružný pracovný čas
• Motivačné ohodnotenie
• Podpora osobného rastu a rozvoja
• Kontakt s lukratívnymi zákazníkmi
• Jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Argumentácia, vyjednávanie
• Denná komunikácia v AJ
• Tímová práca
• Komunikačné a prezentačné zručnosti

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.
Spoločnosť je pro-exportne zameranou firmou, ktorej zákazníkmi sú svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia. S firmami John Deere a Caterpillar spolupracuje viac ako 10 rokov.

• Na trhu pôsobíme od 60-tych rokov minulého storočia
• Rozloha používaných výrobných priestorov je cca. 35 000 m2
• Ročne spracujeme viac ako 13 000 t materiálu
• Vyrobíme viac ako 2 500 rôznych výrobkov
• Celkový ročný počet predaných kusov je takmer 3,3 miliónov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s. r. o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo
ID: 2771388   Dátum zverejnenia: 18.10.2016