Vedúci IT

HERN s.r.o.

Žilinský kraj, Dolný Kubín, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Tvrdošín
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za činnosť celého IT oddelenia v rámci spoločnosti
- Identifikácia riešení ICT podporujúca strategické ciele organizácie
- Plánovanie rozpočtu oddelenia, monitorovanie a schvaľovanie výdavkov
- Riadenie, vedenie, motivovanie a hodnotenie podriadeného pracovníka
- Zodpovednosť za vývoj, implementovanie, ladenie a technickú podporu IT riešení
- Koordinovanie riešenia a odstraňovania vzniknutých problémov
- Komunikácia s manažmentom jednotlivých úsekov
- Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti

- Pružný pracovný čas
- Motivačné finančné ohodnotenie úmerné pozícii a dosahovaným výsledkom
- Aktívna podpora osobného rastu a rozvoja - školenia
- Jazykové vzdelávanie priamo na pracovisku

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na kandidáta:
- Prax v oblasti IT minimálne 3 roky
- Administrácia desktopových a serverových prostredí MS Windows
- Administrácia Active Directory a MS Office 365
- Monitoring Hyper-V, ESX virtualizácie
- Znalosť monitorovacieho nástroja ZABBIX výhodou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

UNIX/Linux - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Klient/server administrácia - pokročilý
VMware ESX - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Digitálna gramotnosť
- Rozvoj tímu, podriadených
- Definovanie cieľov, priorít
- Schopnosť predvídať budúci vývoj, trendy
- Charakter, morálne zásady
- Diskrétnosť

Spoločnosť HERN s.r.o. je najväčším zamestnávateľom so slovenským kapitálom v Oravskom regióne. Hlavnou orientáciou je výroba detailov a zvarencov pre traktory, zemné a cestné stroje, kombajny, ale aj manipulačnú a poľnohospodársku techniku.
Spoločnosť je pro-exportne zameranou firmou, ktorej zákazníkmi sú svetoví lídri vo svojich oblastiach pôsobenia. S firmami John Deere a Caterpillar spolupracuje viac ako 10 rokov.

• Na trhu pôsobíme od 60-tych rokov minulého storočia
• Rozloha používaných výrobných priestorov je cca. 35 000 m2
• Ročne spracujeme viac ako 13 000 t materiálu
• Vyrobíme viac ako 2 500 rôznych výrobkov
• Celkový ročný počet predaných kusov je takmer 3,3 miliónov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HERN, s. r. o.
Kliňanská 564
029 01 Námestovo