Prípravár stavieb

HermStav, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
1.3.2024
1 600 - 1 900 EUR/mesiacMzda bude stanovená v závislosti od skúseností a odbornosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*skúsenosť a prax s komplexným necenením stavby
* vedenie technickej dokumentácie stavby
* čítanie výkresovej dokumentácie
* zabezpečuje, organizuje a koordinuje technickú prípravu projektov, zabezpečuje rozhodujúce dodávky subdodávateľov
* spracováva technické podklady a špecifikácie pre ponukové konania, nákladové kalkulácie a rozpočty, harmonogram pre realizáciu stavby
* vyhotovuje rozpis materiálu s časovým plnením dodávky v súlade s HMG
* zúčastňuje sa obchodných rokovaní s dodávateľmi
* spracováva, modifikuje, zabezpečuje technologické, montážne postupy
* komunikuje s investorom, dodávateľmi, technickým dozorom
* naceňovanie naviac prác počas výstavby
* účasť na obhliadkach stavby
* oslovovanie subdodávateľov a vyhodnocovanie ich cenových ponúk
* komunikácia s hl. stavbyvedúcim -upresňovanie výkonov a
naviac prác a včasné odovzdanie
* tvorba databáz výrobcov a dodávateľov materiálu
* sumarizácia dokladov, certifikátov, technických listov a iných dokumentov potrebných k odovzdaniu stavby

* nadštandardné finančné ohodnotenie
*telefón, notebook
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou
*stabilnú prácu
* možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné staviteľsto

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
CENKROS - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

*analytické, logické a technické myslenie
*spoľahlivosť
*precíznosť
*flexibilita
*tímový prístup k práci
*komunikatívnosť

HermStav, s. r. o. je stavebná spoločnosť pôsobiaca po celom Slovensku, pri našej práci dbáme na kvalitu našich služieb. Našim cieľom je pre zákazníkov zastrešiť komplexnú stavebnú činnosť.
Snažíme sa pracovať v maximálnom nasadení, pokiaľ to situácia vyžaduje tak aj 7 dní v týždni. Sme vďačný za prejavenú dôveru, preto sa usilujme nesklamať zákazníka a dbáme na pozitívny výsledok našej práce. Kľúčová je pre nás dobre vykonaná práca a spokojnosť zákazníka.
Radi privítame každú zmysluplnú spoluprácu a sme otvorený novým možnostiam.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4774137  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac