Pracovník metrologického laboratória

Hermes LabSystems, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacmzda bude upresnená na pohovore na základe skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho metrologického laboratória hľadáme kolegu na činnosti:
- Akreditovaná kalibrácia meradiel u nás v laboratóriu aj u zákazníka. Veličina teplota, vlhkosť, hmotnosť a objem v zmysle normy ISO 17025,
- Podieľanie sa pri zavádzaní nových služieb v oblasti metrológie,
- Vyhodnocovanie nameraných výsledkov a ich analýza,
- Tvorba kalibračných certifikátov a protokolov o meraní,
- Zabezpečovanie servisu a údržby meradiel a zariadení,
- Validácia zariadení na základe noriem, prípadne špecifikácie zákazníkom
- Spoluúčasť na medzilaboratórnych porovnávacích meraniach,
- Spoluúčasť pri výkone auditov,
- Prezentovanie na firemných seminároch.

• mobilný telefón, notebook
• wellbeing firemná kultúra
• vzdelávanie sa v oblasti najmodernejších technológií
• individuálna podpora v celoživotnom vzdelávaní a zvyšovaní kvalifikácie
• príjemná atmosféra v mladom kolektíve
• práca v stabilnej obchodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou na trhu
• netradičné teambuildingové aktivity
• príspevok pri narodení dieťaťa, pri vstupe do manželstva, pri životných jubileách
• možnosť odkupu automobilu alebo IT techniky po plánovanej dobe životnosti
• kafetéria zdarma
• príspevok na pohodové Vianoce a iné benefity

Do tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu pracovník metrologického laboratória v našej spoločnosti. Pozícia je vhodná pre seniorného človeka, ktorý sa v uvedenej problematike vyzná alebo aj pre absolventa. V tomto prípade však pri nástupe očakávame chuť a ochotu na sebe pracovať a neustále sa vzdelávať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické, biologické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax je vítaná, nie je však podmienkou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie :
• osvedčenie o absolvovaní kurzu týkajúceho sa výkladu normy ISO/IEC 17025:2017 výhodou;
• osvedčenie o absolvovaní kurzu Metrológia teploty, vlhkosti, hmotnosti, malého objemu, postupu kalibrácie uvedených meradiel, vyhodnotenie neistoty a spracovanie výsledkov meraní výhodou

Ďalšie predpoklady a zručnosti:
- Precíznosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
- Vodičský preukaz skupiny B
- Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: vysokoškolské I. alebo II. stupňa s technickým zameraním
- Skúsenosti na podobnej pozícii výhodou
- Samostatnosť, lojálnosť, príjemné vystupovanie
- Dobré komunikačné zručnosti a ústretové jednanie
- Flexibilita, proaktivita, tímový hráč

Spoločnosť poskytuje kompletný servis techniky pre analytické, biologické a patologické laboratóriá (predaj, prenájom, inštalácie, záručný a pozáručný servis, konzultačná a lektorská činnosť v danej oblasti, úplný kvalifikačný servis – preventívne prehliadky, validácie, kvalifikácie), služby metrologického laboratória

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4241758  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac