Grafik, administratíva, výroba - Len pre študentov počas štúdia - brigáda

Henrich Stroschneider - SLOV - ALEX

Miesto práce
sídlo firmy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2.70 EUR/hodina, odmena za pracu - podla sikovnosti,2,70 EUR je nastupny PLAT

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca na pc grafické návrhy pečiatok,vizitiek....reklamné materialy....web design práca s pokladňou,preberanie zákaziek , jednanie s klientom ,výroba a montáž pečiatok . brigáda - pre študentov počas štúdia ,alebo na dohodu či na polovičny prac.uväzok

práca v malom kolektíve, spoločnosť založená v roku 1990

životopis pošlite mailom alebo faxom,následne vás budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita,flexibilita,samostatnosť ,vysoké pracovné nasadenie,komunikatívnosť a kolektívna práca..svedomitosť

výroba pečiatok,polygrafická výroba,dtp studio,web design

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1570277  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.70 EUR/hodina, odmena za pracu - podla sikovnosti,2,70 EUR je nastupny PLAT