Údržbár a správca pre firemnú budovu a areál

HENNLICH s.r.o.

Miesto práce
Račianska 188, Bratislava - Rača, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude mať v kompetencii starostlivosť, údržbu a správu firemnej budovy a areálu.
Požadujeme manuálnu zručnosť, praktické technické myslenie a schopnosť efektívne riešiť bežné problémy a závady na budove a v areáli, flexibilitu, zodpovednosť.

Ponúkame dlhodobú spoluprácu, príjemné pracovné prostredie a možnosť sebarealizácie.

Životopisy prosíme posielať e-mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Technické myslenie, flexibilita a efektivita pri riešení problémov, širokospektrálna manuálna zručnosť potrebná pri údržbe budovy a areálu.

Nadnárodná strojárska firma so 100 ročnou tradíciou.
Viac info na www.hennlich.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1838104  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou