Softwarový inžinier

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Pradiareň 40, okres Kežmarok
Termín nástupu
ihneď/dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vývoj embedded systémov (en-kódre, tlačiarne atď.)
• Vývoj testovacích prípadov pre automatické testovacie systémy
• Vytváranie čistého kódu a dokumentácie
• Podpora výroby pri implementácii nových, ako i existujúcich produktov
• Práca v krosfunkčných projektových tímoch
• Práca zahŕňa príležitostné pracovné cesty do zahraničia

Ponúkame:
• možnosť sebarealizácie v etablovanej medzinárodnej spoločnosti a príležitosti pre osobný aj profesijný rast
• zaujímavý sociálny program

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické (elektrotechnika, mechatronika, IT)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

C - Pokročilý
C++ - Pokročilý
Assembler - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Znalosť programovacích jazykov a prostredí: C, C++, C#, Assembler, Visual Studio.Net&MFC, MPLAB, Visual DSP+, objektovo orientované programovanie
• Skúsenosť s embedded systémami (microcontroller, ARM, FPGA)
• Znalosť vývoja produktov a tollgate systémov
• Znalosť SVN alebo podobných trekovacích systémov
• Skúsenosť so systémami profibus, ethercat atď. výhodou
• Skúsenosť s písaním testovacieho softwaru, testovacie prípady, čistý kód
• Znalosť Linux systémov a Androidu je výhodou
• Znalosť nemčiny výhodou
• Tímový hráč
• Ochota ďalej sa vzdelávať v nových technológiách

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú enkodéry, počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 18.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2664907  Dátum zverejnenia: 27.7.2016