v novej výrobnej
hale pod Tatrami
Líder v segmente
elektrotechniky a strojárstva
V spojení
s celým svetom
S vlastným
R&D oddelením
Stabilnými tímami
prvovýrobyNástrojáreň a lisovňa kovov
S 20 ročnou
kultúrou leanu

Operátor - technik

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Výroba produktov podľa pridelenej pozície
• Vykonávanie prác na zabezpečenie montáže
• Vykonávanie ostatných prác, ktoré zabezpečia dokončenie produktu a jeho pripravenosť na expedíciu
• Kontrolné činnosti hodnôt jednotlivých komponentov počas procesu montáže
• Vykonávanie alebo podieľanie sa na kalibrácii elektrických zariadení
• Aktualizácia prevádzkových manuálov pre výrobu
• Riešenie technických problémov vo výrobe

• Skvelý tím
• Príjemné pracovné prostredie v novej výrobnej hale
• Zázemie medzinárodnej spoločnosti s 20 ročnou históriou na Slovensku
• Možnosť ďalšieho kariérneho rastu
• Bohatý sociálny program
• Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredná škola technického zamerania

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

• Spoľahlivosť
• Presnosť
• Flexibilita
• Znalosť AJ/NJ výhodou

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa taktiež činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, výskum a vývoj a predaj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 24.000 zamestnancov a patrí do FORTUNE 500.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Elektrotechnický priemysel

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Pradiareň 40
060 01 Kežmarok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Mišková
Tel.: 052/4667 836
E-mail: poslať životopis
ID: 1821076   Dátum zverejnenia: 13.8.2017