Materiálový manipulant

Hengstler, s.r.o.

Miesto práce
Pradiareň 40, 060 01 Kežmarok
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie príjmu materiálu, komponentov do skladu a ich výdaju zo skladu
• balenie a finalizovanie exportných zásielok
• ručná manipuláciu s materiálom, obalmi, výrobkami
• obsluha skladových mechanizmov
• účasť na definovaní a optimalizácii organizácie skladového hospodárstva
• zabezpečenie prvotnej kvantitatívnej kontroly dodaného materiálu
• predkladanie hlásení v prípade rozdielov pri kvantitatívnej kontrole podľa
definovaných princípov
• obsluha VZV
• zodpovednosť sa skladovanie chemických látok a chemických odpadov

Bohatý sociálny program zahŕňajúci:
• kultúrne a športové podujatia pre zamestnancov
• príspevok na dopravu
• program odborného a jazykového vzdelávania
• program osobného rozvoja
Uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti s 20 ročnou tradíciou na Slovensku

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

• komunikačné schopnosti
• tímový hráč
• flexibilita
• preukaz VZV výhodou
• vodičský preukaz typu B výhodou

Hengstler je vedúcim výrobcom priemyselných komponentov pre aplikácie počítania a riadenia, ako sú počítadlá, časovače, rotačné snímače, priemyselné a teplotné regulátory, relé, tlačiarne a strihače. Hengstler s.r.o. je výrobným závodom pre svoju materskú firmu, ktorá sídli v nemeckom meste Aldingen. Jedná sa o plne rozvinutú výrobnú prevádzku, ktorá zahŕňa činnosti ako controlling, riadenie ľudských zdrojov, R&D a predaj.

Spoločnosť Hengstler je 100% exportér pôsobiaci v elektrotechnickom priemysle na celosvetové trhy (Amerika, Európa, Ázia) so zameraním na dodávky pre automatizáciu a procesnú kontrolu ako i výrobcov strojných zariadení.

Hengstler je súčasťou korporácie Fortive, ktorá celosvetovo zamestnáva približne 24.000 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Pradiareň 40
060 01 Kežmarok
ID: 1039734   Dátum zverejnenia: 17.10.2016