Sales Manager (scrap trader)

Heneken, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/A, 821 09 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
október
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovanie a monitorovanie trhu a konkurencie
- identifikovanie potenciálnych kľúčových klientov na trhu a ich akvizícia
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s vybranými klientmi
- vypracovávanie cenových kalkulácií, vyjednávanie zmluvných podmienok
- nákup materiálu, predaj materiálu
- zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných plánov
- zastupovanie a prezentovanie spoločnosti na obchodných rokovaniach

- práca v mladom kolektíve medzinárodnej obchodnej spoločnosti
- získanie všeobecného prehľadu v obchodovaní s komoditami
- možnosť kariérneho rastu
- služobný PC, MT, služobné vozidlo
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Svoje CV spolu s motivačným listom v slovenskom a anglickom jazyku posielajte na adresu: zuzana.casarova@heneken.com. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvánkou do 1. kola. Prosím, kontaktujte nás iba e-mailom, nie telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.10.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ambicióznosť
- ochota učiť sa
- tímový hráč
- obchodný duch
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- prezentačné schopnosti

Spoločnosť Heneken s.r.o. bola založená v roku 2007 a dnes patrí medzi najväčších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich dodávateľov metalurgických tovarov pre európsky priemysel. Heneken s.r.o. pôsobí v oblasti obchodu s metalurgickými komoditami, neželeznými kovmi (hliník, horčík, kremík a ich zliatiny), šrotmi, hnojivami a poľnohospodárskymi produktmi. Dodávame tisícky ton surovín mesačne, ktoré dodávame obchodným partnerom po celom svete. Viac informácií na stránke spoločnsoti www.heneken.com.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Apollo Business center II, blok B, Prievozská 4/A
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Csaszarová
Tel.: +421917146519
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2522094   Dátum zverejnenia: 28.9.2016