Zákaznícky servis a podpora predaja

Helske, s.r.o.

Miesto práce
Ferka Urbánka 20/A, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii budete samozrejme v častom kontakte so zákazníkmi - poskytovať profesionálny servis a zároveň budete pravá ruka pre Obchodného manažéra.
- Potvrdzovanie nákupnej objednávky zákazníkovi (správne množstvo, správna cena, platobná podmienka). Informovanie zákazníka o stave objednávky a o prípadných zmenách výroby. Poskytovanie informácie o expedovanom tovare.
- Administratívne spravuje cenník pre zákazníka, aktualizuje cenník pri zmenách
definovaných a schválených Obchodným manažérom.
- Poskytovanie procesných informácií, napríklad o stave spracovania objednávky, riešenie reklamácií,, rôzne informačné požiadavky, podávanie informácií o faktúrach.
- Práca s databázovým systémom, evidovanie údajov o zákazníkoch, vytváranie reportov.

Práca v mladom kolektíve, v dynamickom prostredí, s možnosťou kariérneho uplatnenia.

Prosím, posielajte svoj štruktúrovaný životopis na uvedenú emailovú adresu. Kontaktovať budeme uchádzačov spĺňajúcich požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.8.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, Obchod, Manažment podniku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

3

spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, zákaznícky prístup, dôslednosť, empatia, asertivita
komunikatívnosť, organizačné a kombinačné schopnosti, analytické a logické myslenie, zvládanie stresových situácií

Spoločnosť Helske Ltd. je dynamicky sa rozvíjajúca anglická spoločnosť pôsobiaca vo viacerých odvetviach priemyslu a stavebníctva. V súčasnosti sa zameriava na rôzne aktivity a rozvíja viaceré investičné projekty. Jej hlavnou činnosťou je výroba unikátneho stavebného materiálu s použitím nanotechnológie. Neustálym výskumom mení zaužívané postupy a stáva sa tak priekopníkom vo svojej oblasti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Ferka Urbánka 20/A
05201 Spišská Nová Ves

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Vitková
Tel.: 0948594705
E-mail: poslať životopis
ID: 3155432   Dátum zverejnenia: 9.8.2017