Špeditér / Dispečer / Disponent

Hellmann Worldwide Logistics s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacUvedené fixné finančné ohodnotenie je orientačné a konečná mzda záleží na seniorite kandidáta a bude predmetom spoločnej diskusie počas výberového konania. K fixnej mesačnej mzde prináležia aj vysokomotivujúce výkonnostné mesačné a kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť je súčasťou nadnárodnej siete Hellmann Worldwide Logistics poskytujúcej komplexné a individuálne riešenia v oblasti skladovania a prepravy. Jednou z našich kľúčových hodnôt sú dobré vzťahy - ako so zákazníkmi tak aj naše v rámci spoločnosti. Aktuálne hľadáme posilu do bratislavského tímu cestnej prepravy na novovytvorenú pozíciu. Ak ťa baví doprava, hovoríš po anglicky, máš aspoň ročné skúsenosti v zabezpečovaní cestnej prepravy, hľadáme práve teba. Budeš súčasťou mladého, výborne fungujúceho tímu a tešiť sa môžeš na podporu, vzdelávanie, motivujúce finančné ohodnotenie, benefity a veľkú príležitosť niekam to dotiahnuť.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia celého dopravného procesu tzn. prepravu tovaru zákazníkom s ohľadom na hospodárnosť, kapacitu a termínové požiadavky klientov

- komunikácia so zákazníkmi, riešenie ich dotazov a prípadných reklamácií
- príprava cenových ponúk a časového harmonogramu realizácie prepráv
- práca v databázach RAAL, TRANS, TIMOCOM

- objednávanie prepráv u dopravcov

- hľadanie riešení pre klientov, možnosti nakládok, typu vozidla, ceny a dostupnosti
- párovanie dokladov a archivácia
- schvaľovanie faktúr a spracovanie dokladov pre účtovníctvo

* pracovný pomer na dobu neurčitú
* pomoc a poradenstvo pri exekučných konaniach
* pravidelné zvyšovanie miezd
* príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
* 6 dní plateného rekondičného voľna v roku
* možnosť výplaty zálohy na mzdu v prípade neočakávaných výdavkov
* príležitosť k profesijnému a osobnostnému rozvoju
* ústretové vedenie s transparentnými a dosiahnuteľnými cieľmi
* príspevok na stravu nad rámec zákonných povinností
* odmena za odporučenie nového kolegu
* príjemné pracovné prostredie a priateľský tím
* zázemie a kultúra úspešnej a stabilnej medzinárodnej logistickej spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky prijaté životopisy starostlivo posúdime a o výsledku Vás budeme informovať. Po splnení požiadaviek Vás pozveme na osobné stretnutie, kde si vysvetlíme bližšie informácie k pozícii a práci u nás. Tešíme sa na Vás.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- SŠ / VŠ + prax 1 rok v cestnej preprave
- AJ – aktívne slovom a písmom
- Ovládanie RAAL, TRANS, TIMOCOM - výhodou
- Samostatný a zodpovedný prístup k práci
- Záujem o profesný rozvoj
- vodičský preukaz skup.B - výhodou

Slovenská spoločnosť Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. vznikla začlenením spoločnosti PKZ Slovakia spol. s. r. o. do celosvetovej siete Hellmann Worldwide Logistics, ktorú založil v roku 1871 Carl Heinrich Hellmann v severonemeckom Osnabruecku a je dodnes v rodinnom vlastníctve.
Naša slovenská pobočka bola založená v januári roku 1996 a na slovenskom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov vo všetkých oblastiach logistických služieb. Vypracovala sa na spoľahlivého a stabilného partnera pre svojich zákazníkov na Slovensku i v zahraničí. Donedávna ako partner a teraz ako priamy člen aktívnej logistickej siete spoločnosti Hellmann poskytujeme svoje služby prostredníctvom 443 pobočiek v 157 krajinách sveta.
Veríme, že nevyhnutným predpokladom úspechu sú naši skvelí a motivovaní zamestnanci a vieme o čom hovoríme, pretože spoločnosť Hellmann zamestnáva po celom svete viac ako 16 000 ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zlatica Ježková
E-mail: poslať životopis
ID: 4818380  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac