Materiálový disponent

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 167 EUR/mesiac+ 10% variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola procesov a účtovania materiálu v systéme SAP
- koordinácia interného procesu logistiky
- denná kontrola, monitoring a analýza skladových zásob
- analýza odchýlok zásob a ich optimalizácia
- ošetrovanie logistických dát v systému SAP
- školenie pracovníkov, vytváranie a definícia procesov a ich popis
-práca vo viaczmennej prevádzke
- efektívna interná komunikácia

- príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- ďalšie odborné vzdelávanie a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok na dopravu ...)
- program zamestnaneckých benefitov

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom jazyku.
K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- USO vzdelanie technického smeru
- znalosť systému SAP
- znalosť AJ alebo NJ vyhodou
- prax v oblasti logistiky a v oblasti kontroly skladových zásob vo výrobnej spoločnosti výhodou
- samostatnosť, precíznosť, flexibilita

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 380401  Dátum zverejnenia: 6.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 167 EUR/mesiac