Elektrotechnik

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bánovce nad Bebravou
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou/ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza 0 km (CLR) a oblasti zlyhania (Warranty) s ohľadom na elektrické poruchy
- analýza typických vzorov chýb - ESD/EOS poškodenia, mikropraskliny, nesprávna montáž
- podpora pri analýze chýb a predchádzanie chybám na konečnej elektrickej kontrole a iných elektrických zariadeniach
- podpora pri odbornej spôsobilosti a nábehu nových koncových svetiel
- podpora pri údržbe

Iné výhody

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie
- bohatý sociálny program
- 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

- dobré analytické schopnosti
- metodický a štruktúrovaný štýl práce
- schopnosť pracovať v tíme
- otvorenosť novým nápadom a zmenám
- min. 1 rok praxe v oblasti analýzy elektronických riadiacich jednotiek
- základné znalosti v SMD technológiách a výrobe elektronických dosiek plošných spojov (konštrukčná technika a spojovacia technika)

Hella is an automotive parts supplier develops and manufactures components and systems for lighting technology and electronics for the automotive industry. In addition, joint venture companies also produce complete vehicle modules, air conditioning systems and vehicle electric systems. Hella has one of the largest aftermarket organizations in the world for automotive parts and accessories, with its own sales companies and partners in more than 100 countries. The consolidated turnover of the Hella Group is around 3.9 billion euros. Hella is one of the top 50 automotive parts suppliers in the world and one of the 100 largest industrial companies in Germany. More than 25,000 people work in 70 manufacturing facilities, production subsidiaries and joint ventures all over the world. More than 3,500 engineers and technicians work in research and development throughout the company group. Customers include all leading vehicle and system manufacturers, as well as the automotive parts aftermarket.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom aj anglickom/nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať IBA vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

Hella Slovakia Signal Lighting s.r.o.
Hrežďovská 1629/16
957 04 Bánovce nad Bebravou
ID: 2751064   Dátum zverejnenia: 5.10.2016