Skúšobný technik (enviromentálne testovanie)

Kočovce pri Novom Meste nad Váhom (4 km), okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia skúšok na skúšobných zariadeniach, spracovávanie výsledkov skúšok a ich vyhodnocovanie (testovanie v teplotných, koróznych, prachových komorách a iné)
- nastavovanie a programovanie skúšobných strojov
- vykonávanie, organizovanie rekvalifikačných skúšok a periodických zákonných skúšok produktov
- preverovanie schopností kontrolných, meracích a skúšobných prostriedkov
- vykonávanie činností spojených so správou technickej dokumentácie
- tvorba a spracovávanie protokolov,
- zakladanie protokolov do systému ( PDM )
- práca zo systémom SAP a PDM

- príjemné pracovné prostredie moderne riadenej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- účasť v medzinárodných tímoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie a možnosť profesijného rastu
- zaujímavé platové ohodnotenie
- bonusový systém (13. a 14. plat, projektové odmeny, príspevok na dopravu,...)
- program zamestnaneckých benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický - elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

IBM Lotus Notes - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v oblasti meracej techniky a skúšobných zariadení výhodou
- analytické a technické myslenie
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, rozhodnosť, schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: +421327705160
E-mail: poslať životopis
ID: 2314444  Dátum zverejnenia: 16.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou