Brigádnik vo výrobe 5,30 EUR/hod.

Miesto práce
Kočovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba je dohodou (pravidelnosť podmienkou)
- manipulácia s obalovým materiálom a pomocné práce na montážnej linke

- bezplatná autobusová doprava (zo smeru Nové Mesto nad Váhom, Piešťany, Stará Turá a Trenčín)
- dotované stravovanie vo firemnej jedálni
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- vek nad 18 rokov
- schopnosť a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke (3 alebo 4 zmeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: +421327705160
E-mail: poslať životopis
ID: 2129866  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,3 EUR/hod.