Kvalitár výroby/ QPA senior

Miesto práce
okres Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník vykonáva interný dozor nad kvalitou zverených výrobkov a procesov,
- má povinnosť zastaviť chybné výrobky,
- zodpovedá za rýchle a účinné vybavenie reklamácie až po zaúčtovanie viacnákladov,
- vykonáva dozor nad vykonanými kvalitatívnymi kontrolami,
- štatisticky vyhodnocuje kvalitatívne kontroly,
- podieľa sa na vykonávaní mesačných správ o kvalite a odpade,
- udržiava zoznam hraničných vzoriek a dohliada na ich neporušenosť.

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie, firemné akcie
- 13. 14. plat podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj profesijný životopis v slovenskom AJ anglickom/nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.

K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať IBA vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automobilový priemysel/výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- plynulá znalosť AJ alebo NJ je podmienkou
- znalosti z optimalizácie plastov výhodou
- základná orientácia v technickej dokumentácii
- schopnosť koncepčného riešenia problémov
- organizačné schopnosti
- schopnosť a ochota pracovať v tíme, samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, logické myslenie, flexibilita

Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 36 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S približne 7 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
Patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Vojtková
Tel.: +421914395297
E-mail: poslať životopis
ID: 1475762  Dátum zverejnenia: 2.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou