Pracovník/čka montážnej linky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: č. 228, Kočovce, Nové Mesto nad Váhom
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž svetlometov podľa stanovených pracovných postupov
- sledovanie kvality komponentov a hotových výrobkov
- základná obsluha strojov a strojných zariadení

Iné výhody

- motivujúce finančné ohodnotenie
- široký sociálny program: bezplatná autobusová doprava, príp. príspevok na dopravu, rôzne firemné podujatia, športové a relaxačné aktivity
- možnosť ďalšieho profesijného rastu (napr. predák tímu príp. iné pracovné pozície)
- stabilné pracovné miesto a príjemné pracovné prostredie
- možnosť kvalitného zaškolenia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- prax na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - výhodou
- schopnosť a ochota pracovať vo viacsmennej prevádzke (3 alebo 4 smeny)
- manuálna zručnosť
- precíznosť a presnosť v dodržiavaní pracovných postupov
- spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita

Hella is an automotive parts supplier develops and manufactures components and systems for lighting technology and electronics for the automotive industry. In addition, joint venture companies also produce complete vehicle modules, air conditioning systems and vehicle electric systems. Hella has one of the largest aftermarket organizations in the world for automotive parts and accessories, with its own sales companies and partners in more than 100 countries. The consolidated turnover of the Hella Group is around 3.9 billion euros. Hella is one of the top 50 automotive parts suppliers in the world and one of the 100 largest industrial companies in Germany. More than 25,000 people work in 70 manufacturing facilities, production subsidiaries and joint ventures all over the world. More than 3,500 engineers and technicians work in research and development throughout the company group. Customers include all leading vehicle and system manufacturers, as well as the automotive parts aftermarket.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnosti

Hella Slovakia Front-Lighting s.r.o.
Č. 228
916 31 Kočovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Nové Mesto nad Váhom
Tel.: 032/7705154
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1438601   Dátum zverejnenia: 22.9.2016