Technológ

  • Miesto práce: Hrežďovská 1629/16, 957 04 Bánovce nad Bebravou
  • Ponúkaný plat (brutto): Dohodou
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za:
- zosúľaďovanie a dohliadanie nad používanými technológiami a výrobno-technickými možnosťami vo výrobe, zámermi a návrhmi pre optimalizáciu,
- analyzovanie príčin chybovosti a spolupracovanie na ich odstránení,
- vypracovávanie pracovných postupov, dokumentácie ako i starostlivosť o technickú dokumentáciu pri nábehu nových projektov,
- plánovanie procesov a prevádzkových prostriedkov,
- stanovovanie a plánovanie kapacít strojov, zariadení a prístrojov,
- vytváranie programov a ukazovateľov (napr. spotreba, použitie, údržba,...)
- prevádzkyschopnosť technologických zariadení, priebežnú kontrolu dodržiavania technologického procesu a nastavenie správnych parametrov zariadení,
- koordináciu údržby nástrojov s termínovými požiadavkami výroby,
- navrhovanie technických riešení opráv nástrojov a ich zlepšení.

Iné výhody

- práca v príjemnom kolektíve
- stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
- ďalšie odborné a jazykové vzdelávanie, firemné akcie
- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - pokročilý
SAP - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

technológia výroby a procesov
2

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je aktívna komunikácia v AJ alebo v NJ,
- technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou,
- orientácia na trhu relevantných technológií,
- predchádzajúce skúsenosti s technológiami na spracovanie plastov sú žiadúce.

Hella is an automotive parts supplier develops and manufactures components and systems for lighting technology and electronics for the automotive industry. In addition, joint venture companies also produce complete vehicle modules, air conditioning systems and vehicle electric systems. Hella has one of the largest aftermarket organizations in the world for automotive parts and accessories, with its own sales companies and partners in more than 100 countries. The consolidated turnover of the Hella Group is around 3.9 billion euros. Hella is one of the top 50 automotive parts suppliers in the world and one of the 100 largest industrial companies in Germany. More than 25,000 people work in 70 manufacturing facilities, production subsidiaries and joint ventures all over the world. More than 3,500 engineers and technicians work in research and development throughout the company group. Customers include all leading vehicle and system manufacturers, as well as the automotive parts aftermarket.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom/ nemeckom jazyku na kontakty uvedené nižšie.
K životopisu pripojte súhlas so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Adresa spoločnosti

Hella Slovakia Signal Lighting s.r.o.
Hrežďovská 1629/16
957 04 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Bánovce nad Bebravou
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1091099   Dátum zverejnenia: 11.11.2016